| Electric Rating | 25A,40A,63A,100A |
|---|---|
| Electrical Life | 100000 |
| Mechanical Life | 1000000 |
| Usage Occasion | Household, Hotels, Apartment |
| Coil | AC |
| Model Number | LA2-DT2 |
|---|---|
| Type Of The Contacts | NO+NC |
| Electricity Type | AC |
| Main Circuit Rating Voltage | 660V, 380V |
| Product Name | Time Delay Ac Contactor |
| Type | Thermal Relay |
|---|---|
| Rated Current | 0.1-93A |
| Auxiliary | 1NO+1NC |
| Rated Frequency | 50-60 Hz |
| Usage | With AC Contactor |
| Product Name | Magnetic Starter&Motor Starter |
|---|---|
| Main Circuit Rating Voltage | 24-400V |
| Coil Voltage | 24V 36V 48V 110V 220V 230V 240V 380V 400V |
| Frequency | 50/60Hz |
| Application | AC Motor |
| Material | 4jaw |
|---|---|
| Product Name | Meter Box |
| Rated Voltage | 120V/240V |
| Rated Current | 200 Amp |
| Item | Electrical Box |
| Application | Household |
|---|---|
| Mounting Ways | Din Rail Pannel Mounting |
| Main Circuit Rating Current | 40A |
| Rated Voltage | 24V, 48V, 110V, 230V |
| Phase | 2 |
| Mechanical Life | 100,0000 Times |
|---|---|
| Rated Impulse Withstand Voltage | 4KV |
| Mounting Type | Screw Mounting |
| Rated Insulation Voltage | 660V |
| Ambient Temperature | -25℃~+40℃ |
| Rated Impulse Withstand Voltage | 4KV |
|---|---|
| Rated Voltage | 220V,110V,24V |
| Mounting Type | Screw Mounting |
| Rated Current | 100A,25A,40A,63A |
| Mechanical Life | 100,0000 Times |
| Mounting Type | Screw Mounting |
|---|---|
| Frequency | 50/60Hz |
| Rated Impulse Withstand Voltage | 4KV |
| Rated Operational Power | 2.2KW |
| Rated Current | 100A,25A,40A,63A |
| Rated Current | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
|---|---|
| Rated Operational Current | 50A |
| Rated Operational Voltage | 220VAC |
| Number Of Auxiliary Contacts | 3 |
| Power Frequency | 50/60Hz |